19 juli 2018 | |
Rotterdam | |
Belgisch Biercafé Boudewijn |
Op 19 juli is het tijd voor alweer de negende editie van het Eendracht Festival. Twintig hosts, zeventien locaties en een héleboel artiesten die je gratis kunt komen checken!
Support je stad, je scene en al dit jonge talent en kom gezellig langs. De toegang is zoals van je ons gewend bent ook dit jaar weer gratis.
De artiesten, hosts en locaties van dit jaar:
Bar3: Bang Your Radio
the Arthurs | Jibber Jabber & the Jams | Mr Overdrive | Paterzonen | Pig Frenzy | Rott’n Damned | Special Steve
WORM Rotterdam (boven): Baroeg Open Air
Acid Reflux | Ann My Dice | Boskat | the Empyrean | the Great Hurricane Escape | Kid Harlequin
WORM (boven): Bass Odyssey
Amita. | Bragz b2b Nøsq | the High Class | Jahua | Korrupt | M8a | SUWU3 | Victor Metske
Brasilbinkie Rodizio Rotterdam: BIRD
Alison Jutta | BÄSN | Beau Zwart | Darren Gardner | Ella East | Filet au Fonque | Willow Mae
Club Vibes: Cloudhead
the Cenobites | de Jeugd | Forbidden Wizards | Lone Wolf | Sloopkogel | Video Store
Rotown Rotterdam: The Daily Indie
BÄSN | El Fatso | Laplander | NovaWilde | Sloopkogel
Black Widow Rotterdam: Fanatics
de Alchemist | Cheflano | Devon | La Famille | Open Mic sessie | Pencil27 | Smokey | Taluco | Tim Dreamex
Heilige Boontjes Koffie: Hete Hond / A Festival Downtown
Chronicle | Doodleuk | Dwayne Franklin & Daddy Jacob | Gelukzoekers | the Grey Pants | Hete Hond Saussystem | Nala Brown | Simadan | Soulwes | Summerville | WARD
WORK (foyer): Hiphop In Je Smoel
Bizzy Blaze | Cobra Unit | G-No | Gelukzoekers | Naily
DÂK: Podium Grounds
Ivy Lemos | Mark Indigo | Meg Davis | Kingston Express | Steel and Stone | Tarmonica
Rotown: Labour Leads to Love
Dikkens | Fair Doughs | Kazilae | RQUE | Sneaze | the Soul Pilot
Cafe De Zondebok & ’t Zwarte Schaap: Liquidation
Boots | Kazilae | Kevsterrr | Kobus | Koudio | Noble | RK9 | Shanodin
WORM (buiten): Masego
Masego Soundsystem ft. Black Omolo & Mc Swift | Out Of Many Soundsystem ft. Apache Nes | Selah Sound ft. Zed-I & Jah Rootz
Belgisch Biercafé Boudewijn: Music Matters
Eline Mann | Luigino and the Big Ass Children | Matt Bonilla | Natiti | Rubah | Steev ‘n Sound
Wunderbar: Noodlebar
Boris Scorpio | Josepet Bass | OSC1899 | Rob Donkers | Sven van der Heiden
De Riddert: Pica Pica
Dear Variant | Eleven | Oliver Pesch | Rienko Boeije | Rum For Breakfast | Tw/ce | Willemijn de Boer
Zondebok en ’t Zwarte Schaap: Popronde Rotterdam
Amanda Collins | Boskat | the Great Hurricane Escape | J. C. Thomaz & the Missing Slippers | Jacklust | the Shoebills | Sleepertown | Special Steve
Kaapse Maria: Rewriters010
Dagmar Derksen | Franky Sticks | Howlin’ Quin de Vreede | Kid Kura | Naamlooozz | Riqetiq | Thijs Lansbergen
Kaapse Maria: Roots & Routes Nederland
Banana Savannah | Luigino and the Big Ass Children | Mad Messiah | Matt Bonilla | Moonday
WORM (foyer): Skank
Creative | LV Stong | Raptor | RK9 | Sun O.C.
Eendrachtsplein: De Nieuwe Lichting
Dwayne Franklin & Daddy Jacob | Filet au Fonque | Green Cabin | Jaskelis | Mike Redman | Shagga Ranx & Yung Dee | Steev ‘n Sound | SUWU3 | WARD | Winnaar Metropolis
Kraftbar: The Seed
de Alchemist | Brandon Taylor | Gaby Almeida | Jamila Guermat | Mathilde van Loon | Rajiv Daryanani | Victor Klouwens | Yasha Hennige | Yess Miss No Miss
Move Around Sound